Deň bez mobilu 2016
V piatok 5.2.2016 žiaci našej školy opäť počas vyučovania odložili mobilné telefóny do úschovy do riaditeľne školy a zapojili sa tak do známeho podujatia. Akciu pripravili vyučujúce informatiky pri príležitosti Medzinárodného dňa bez mobilu. Pozbierať, odložiť a potom opäť porozdávať viac ako 300 mobilných telefónov je dosť náročné, a tak s realizáciou ochotne pomohli oktaváni na čele s Jakubom a dvaja sextáni Matej a Tomáš. Žiaci niektorých tried sa ukázali ako jednotné kolektívy a zapojili sa všetci do jedného, žiaci niektorých tried sa s mobilmi nedokázali rozlúčiť.Čítať ďalej …








