Kvartáni v Bratislave
V dňoch 28.4. – 29. 4. 2016 sa žiaci kvarty A a kvarty B zúčastnili exkurzie do Bratislavy. Vo štvrtok sa začala prehliadka Bratislavy so sprievodkyňou, žiaci takto navštívili Slavín, Bratislavský hrad i staré mesto. Najzaujímavejší bol výklad pani sprievodkyne, s ktorou sme sa rozlúčili na Hviezdoslavovom námestí. Pokračovali sme obednou prestávkou v Eurovei, skontrolovali program Slovenského národného múzea v jeho novej budove. Následne sme sa ubytovali v malom, ale peknom hoteli na okraji Bratislavy.Čítať ďalej …








