Naši mladší debatéri tretí na Slovensku
Prichádza čas bilancie práce v končiacom sa školskom roku, a tak bilancuje aj náš debatný klub. Naši debatéri sa zúčastňujú súťaží organizovaných Slovenskou debatnou asociáciou, ktorá si predsavzala formovať u študentov kritické myslenie, argumentáciu a prezentáciu. V tomto školskom roku bojovalo o 20 miest vo finále Slovenskej debatnej ligy v Národnej rade SR 103 tímov. Teší nás, že sa do spomínaného finále z našej školy prebojovali 2 tímy, a to Gymlet 1 v zložení Anna Skuhrová, Patrik Halaj a Lucia Valachová a Gymlet 2, kde debatovali Branislav Engler, Šimon Graňák i Barbora Perinajová.Čítať ďalej …








