Úspešné leto pre našich robkárov
Školský rok 2015/2016 sa pre našich žiakov, ktorí sú členmi ROB klub Medik Martin, končil veľmi netradične. Veď hneď na druhý deň po prevzatí vysvedčení ich čakala cesta do ďalekého Nórska, a to priamo do jeho hlavného mesta Oslo. Čakali ich najvýznamnejšie preteky roka, a to Majstrovstvá žiakov a dorastu v ROB. Tento rok reprezentovali Slovensko v kategórii mladších žiakov T. Jurčík (I.B), M. Smerek a M. Nosáľ (II.A), v kategórii mladších žiačok A. Kubalová (II.A) a S. Lilgová (IV.A). Staršie žiačky reprezentovala Z. Buksová (IV.A). Napriek tomu, že z celkového počtu 7 pretekárov až 4 absolvovali svoje prvé veľké medzinárodné preteky, môžeme s radosťou konštatovať, že sa v nabitej konkurencii nestratili.Čítať ďalej …








