Holanďania v našej škole
V nedeľu 9.10.2016 k nám zavítali žiaci a učitelia z mesta Groningen v Holandsku. V tomto partnerskom projekte spolupracujeme s Obchodnou akadémiou v Martine. Slovenskí a holandskí žiaci sa veľmi rýchlo našli. Mnohí z nich sa už vopred kontaktovali na sociálnych sieťach. Zvyšok nedele strávili holandskí žiaci v rodinách. V pondelok 10.10.2016 sme začali privítaním holandských žiakov na pôde školy v kultúrnej sále. Žiaci sexty A uviedli formou prezentácie niekoľko zaujímavých faktov o Slovensku.Čítať ďalej …








