Vyhodnotenie súťaže Paulinyho Turiec
Slávnostné vyhodnotenie 21. ročníka literárnej súťaže Paulinyho Turiec, ktorú vyhlásilo Gymnázium V. Paulinyho-Tótha v Martine v spolupráci so Slovenským literárnym ústavom Matice slovenskej, sa uskutočnilo 5. júna 2018. Do súťaže sa zapojilo 56 autorov so 105 prácami zo základných škôl, gymnázií, stredných odborných škôl i umeleckých škôl prevažne zo Žilinského samosprávneho kraja. Prvé miesto v 2. kategórii – poézia získala Emma Urbanová zo septimy B. Srdečne blahoželáme!Čítať ďalej …








